.

.

Ани Clubman Дуо Хируршки Eyelash Лепило 1/2 Оз (пакување Од 1), 2 Мл

Ани Clubman Дуо Хируршки Eyelash Лепило 1/2 Оз (пакување Од 1), 2 Мл

DEN 280.56

Количина на стоки
Това е достапна

Eyelash лепило дека суши јасно да се задржи окото шминка совршен.Една мала капка е сè што ви треба за целиот lash.Најдобро продаваните eyelash лепило во светот.Дуо лента eyelash лепило се јасни за тоа совршен faux lash.Дуо лента lash лепило е Светски најдобро продаван lash лепило и е фаворит на професионална Шминка Уметници со децении.Дуо лепило има нежна формула која е безбедно да се користи и мал пад е сè што ви треба за оние лажни трепките да остане на местото на целиот ден.Една цевка на duo може да се користи и за бројни апликации кои ви заштедува пари.Тоа се суши јасно и невидливи да ги задржи очите убава и твоето око шминка совршен, дуо бела/јасни лента lash лепило трае неколку часа и може да се користи и да се применуваат индивидуално faux трепките.За лесна апликација, ќе се Применуваат лепило да lash и да чекате 30 секунди и за тоа да стане вулгарен пред ставање на Вашиот трепките на.За најдобри резултати, ќе се применуваат целосна направи копии на првите и последните удари со камшик.И се применуваат eyeliner минатата да се вклопуваат во последниот бенд.Да се отстрани во дресот на Трепките кои беа примени со дуо лента lash лепило, нежно кора lash исклучување капак со почеток во надворешниот агол.

Основните својства

Додатоци на производот