.

.

Lurrose 3 Пара Лажни Трепки Кадрава Трепки Продолжетоци ноќта на Вештерките Cosplay се Облекуваат Уметност за Карневалот Партија Проп (Розева)

Lurrose 3 Пара Лажни Трепки Кадрава Трепки Продолжетоци ноќта на Вештерките Cosplay се Облекуваат Уметност за Карневалот Партија

DEN 268.56

Количина на стоки
Това е достапна

Направени од pvc материјал, безбеден и лесен.Можете да направите за себе лесно.Ќе се чувствувате удобно кога ќе ги носи.Погоден за жена, жена, женски и сл.Вашите очи ќе бидат повеќе елегантен и уникатен, го привлекува луѓето внимание.Description These лажни трепки се направени од pvc материјал, тие се лесни и безбедно.Кадрава дизајн е убава, тие подобрување на вашето лице шминка ефект.погоден за ноќта на вештерките, перформанси, карневал итн.Можете да го носат и да ги отстраните лесно.Карактеристики - Боја : Розова - Материјал : Влакна - Size : Прибл. 5x3x1cm.- Ќе уживате во смешни и среќен ноќта на вештерките, фестивал или изведба време.- Добро декорации за вашите очи.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including3 x парови на налепници.

Основните својства

Додатоци на производот