.

.

2 парчиња Eyelash Separator - Eyelash Чешел Lash Четка Сепаратор, Lash Чешел Трепките Curler Шминка Маскара Апликатори Lash Чешел,Око Шминка Четка Алатки со Чешел Маска, Трепките Чешлање

2 парчиња Eyelash Separator - Eyelash Чешел Lash Четка Сепаратор, Lash Чешел Трепките Curler Шминка Маскара Апликатори Lash Чешел,Око

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

❤【МОРА да се ИМА УБАВИНА АЛАТКА 】Овој најнов eyelash чешел собата е совршен алат за одделување на трепките по маскара за да се ослободи од clumpy изглед.Различни Функција : маскара апликатори може да се четка и посебна трепките и веѓите, со метални заби, тоа може да работи подобро, кои може да ги задржи вашите трепки и веѓи среди, направи што повеќе шармантна и убава и ќе го покаже вашиот специфичен temperament Easy да се Користи : се Карактеризира со долга рачка, eyelash шминка чешлање четка е лесен за држење во рака, кој ви овозможува да го притисни до нежно да четка на вашите трепки и не треба да пресврт на вашата страна; Во прилог, тоа е перат, ве молиме чувајте го сув за долгорочно use Reliable и Издржлив Материјал : Нашата трепките сепаратор curler се изработени од пластика и нерѓосувачки челик, и двете се квалитетни материјали, цврсти и здрав, лесен во тежина, мазна, во површина, не е лесно да се скрши, ќе не боли вашата кожа, добар сопатник за вашата шминка needs Applicable Прилики : метални заби трепките definers се погодни за многу ситуации, како што се салон, шминка продавница и домашна употреба; Со мали димензии, можете да ги земете кога патуваат, да одите на шопинг, запознавање и more Package Содржина : ќе добиете 2 парчиња на eyelash чешли во 2 различни стилови, може да ги задоволи вашите барања за користење колку што е можно.

Основните својства

Додатоци на производот