.

.

Eyelash Чешел Eyelash Четка Separator-Трепки Сепаратор Curler Шминка Маскара Апликатори,Eyelash Чешлање Четки Метални Заби Separator-Око Шминка Четка Алатка 2 ПАРЧИЊА

Eyelash Чешел Eyelash Четка Separator-Трепки Сепаратор Curler Шминка Маскара Апликатори,Eyelash Чешлање Четки Метални Заби Separator-Око

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Eyelash чешел - Маскара завршувањето чешел за одделување на трепките по маскара за да се ослободи од clumpy изглед,eyelash чешел definer е полесно да се направи вашиот трепките издолжување вашиот за да го добиете максимумот од маскара.Посебна трепките со не влече расипан трепките повеќе.Lash Четка Сепаратор Чешел Дизајн-На eyelash чешел е пофини и растојанието помеѓу метални заби се распоредени поблиску заедно да чешел лесно преку трепките Чекор 2 : Lash Четка Сепаратор; Чекор 3 : Користете маскара;Чекор 4 : Lash Четка Сепаратор;.Ефектот на повторна употреба ќе бидат поефикасни.Ако користите еднаш, тоа ќе предизвика на трепките нема добра шминка).Роденден s Ден подарок За неа.Секојдневно Специјален Подарок За шминка љубовник, девојки пријател / За мајка на Мајки Ден.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : . 2* Eyelash Чешел.Топло совет : имајте на чешел безбедно растојание од вашиот окото кога чешла вашиот трепките.Спецификација : Материјали : пластична рачка, од не ' рѓосувачки челик заби.

Основните својства

Materials:
plastic handle, stainless steel teeth .detail-bullets-wrapper ul.detail-bullet-list { margin

Додатоци на производот