.

.

TYC 630450 Jeep Grand Cherokee Замена Радијатор/Ладење на Кондензаторот Фан Мотор, Црна

TYC 630450 Jeep Grand Cherokee Замена Радијатор/Ладење на Кондензаторот Фан Мотор, Црна

DEN 1677.84

Количина на стоки
Това е достапна

OE-да се спореди, совршено балансирана единица обезбедува леснотијата на инсталација.Сите компоненти се нови, не се реновираше.Сите единици се тест-опремени кон соодветните радијатори пред да се ослободи за да се обезбеди прецизни, во согласност одговара.Правна усогласеност преку патент лиценца договори со Бош/Continental VDO (каде што е применливо) за турбина-како ножот и покровот дизајни, обезбедување на дополнителни ниво на сигурност и заштита.TYC фан мотори се собрани со сите бренд-нови компоненти, не се обновени или обновена делови.Нашите моторни дизајни се изложени на мноштво на тестови, вклучувајќи високо-да-ниска температура на работата и отпорност на корозија, влага, вибрации, за да се обезбеди трајност и без мака перформанси.

Основните својства

Додатоци на производот