.

.

Derale Перформанси 16838 Сива/Црна Висока Излезна Двојна Радијатор Фан

Derale Перформанси 16838 Сива/Црна Висока Излезна Двојна Радијатор Фан

DEN 8140.56

Количина на стоки
Това е достапна

Дизајниран за основно и за ладење.Суров алуминиум покровот конструкција со stator проток на директори можат да бидат полирани, обоен или елоксирани.Висока излезна 300 Вати мотори. 4000 CFM.Комплет вклучува прилагодлив за монтажа голема заграда и комплетна монтажа хардвер.Оваа Двојна Висока Излезна Радијатор Фан Собранието е дел од Висока Излезна Алуминиум Обвиткан Фанови Серија која е дизајнирана со примена на ум.Врз основа на некои од најчестите Радијатор основни големини се продава денес, оваа единица карактеристики на алуминиумски покровот мерење 28-1/4 инчен широк од 17 инчи врвот до дното и е на само 4 инчен во целокупната длабочина за да им понуди на прилагодливи уште прецизност одговара.Природен, не-заврши алуминиум покровот дава на корисникот на слободата на полски, anodize, боја, или едноставно да го оставиме тоа суровини за да се создаде вистински обичај да се погледне за прифатлива цена.Двоен 13 инчен висока излезна електрична фанови се на некои од најпознатите докажани и сигурни навивачи во нивните линија.Нудејќи вкупно 4000 CFM, овој двоен електричен вентилатор собранието генерира повеќето real-world струење во најмалиот пакет на пазарот.

Основните својства

Додатоци на производот