.

.

Focreedy FD404 Замена Мотор Радијатор Кондензаторот Вентилаторот за Ладење Собранието за Ford Fiesta L4 1.6 L 2011-2019

Focreedy FD404 Замена Мотор Радијатор Кондензаторот Вентилаторот за Ладење Собранието за Ford Fiesta L4 1.6 L 2011-2019

DEN 1511.76

Количина на стоки
Това е достапна

Fitment : Одговара Ford Fiesta 1.6 L 2011-2019. Ограничена Гаранција : Две години гаранција.Знајте : Сите производи се квалитетни прегледано & бучава откриен.Струење го Оценувате : 760 CFM.Осветленост Дел Број : 621-503, 622500, FO3115186. Атрибути Материјал : Метал /Пластика Напон : 12 V Фан Ротација : Clockwise Applications For Ford Fiesta База L4 1.6 L - 2011 For Ford Fiesta S L4 1.6 L - 2011-2019 For Ford Fiesta SE L4 1.6 L – 2011-2019 For Ford Fiesta SEL L4 1.6 L - 2011-2012 For Ford Fiesta СЕД L4 1.6 L - 2011-2013 For Ford Fiesta ST Линија L4 1.6 L - 2019 For Ford Fiesta Титаниум L4 1.6 L – 2013-2018.

Основните својства

Додатоци на производот