.

.

Сите Планински Стил АМС Пред Mudguard – Одговара 26,27.5,29

Сите Планински Стил АМС Пред Mudguard – Одговара 26,27.5,29

DEN 376.08

Количина на стоки
Това е достапна

Те штити од кал и вода спреј.Додадено вилушка Печат заштита од прашина, кал и остатоци.Екстра пред заштита без уништување на изглед.Дизајнирани да бидат естетски и функционални.Специјален лак за да се избегне гребење на графички.

Основните својства

Додатоци на производот