.

.

ХЕМИЈА НАУКА INC 238.202.07 Инка за Филтрирање, 60° Агол со Матични, со Дијаметар од 65 mm

ХЕМИЈА НАУКА INC 238.202.07 Инка за Филтрирање, 60° Агол со Матични, со Дијаметар од 65 mm

DEN 354.48

Количина на стоки
Това е достапна

60° агол со матични.Дијаметар 65 Mm.Одговара на хартија дијаметар од 110 Mm.Земја на потекло : Индија.Матични е околу 10-15mm О Д И прибл. 100mm (2-4") долго., TLG 238.202.07 Инка за Филтрирање, 60° агол со матични, со Дијаметар од 65mm.

Основните својства

Додатоци на производот