.

.

CALIDAKA Свеќи Батерија Управувана,ноќта на Вештерките Свеќа Светлина,Flameless Треперење Свеќи Батерија Управувана,ПРЕДВОДЕНА Столб Свеќи Топла Светлина со Замокот,Танц

CALIDAKA Свеќи Батерија Управувана,ноќта на Вештерките Свеќа Светлина,Flameless Треперење Свеќи Батерија Управувана,ПРЕДВОДЕНА Столб

DEN 285.60

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : Направен од пластични материјали за безбедно и долго-траен, ек-o-friendly и издржливи, ниска потрошувачка на енергија, но супер светло.Кога ќе го вклучите светлата, тоа ќе создаде специјална ноќ на Вештерките атмосферата.Прилики : погодна за декорација на каминот, прозорецот,табела централен, ноќни маса, тремот, градинарски и каде што можеби ќе сакате да ги стави.Без чад или капе грижи, нема оган опасност, безбедност користете за членовите на семејството, деца и домашни миленици.Ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ DEOCRATION : пластичната ноќта на Вештерките модел шоу на површината на свеќа.05inch Package се Вклучени : 1 X PC ноќта на Вештерките Свеќи Светлина.Прилики : погодна за декорација на каминот, прозорецот,табела централен, ноќни маса, тремот, градинарски и каде што можеби ќе сакате да ги стави.

Основните својства

Додатоци на производот