.

.

iPhone 13 Про Max Паричникот Случај, KASOS Двојна Боја на Кожа Folio Покрие со Картичка Слотови Носителот Стојат, Shockproof Ракав Чанта Флип Случај за iPhone 13 Про Макс (Црна Браун)

iPhone 13 Про Max Паричникот Случај, KASOS Двојна Боја на Кожа Folio Покрие со Картичка Слотови Носителот Стојат, Shockproof Ракав

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

[360 Degress Заштита] Опфаќа сите страни и агли на вашиот телефон, апсорпција на влијанието на паѓање совршено.Се изгради во картичката џебови да погодно продавница ID, кредитни картички & пари.Магнетни затворање направете го тоа лесно да се отвораат и затвораат. [Функција] Елегантни и Класичен, Практични и Лесни. 100% око-фаќање.[Компатибилен Тип] Овој паричник случај е компатибилен со i Phone 13 Про Max.Го заштитува вашиот телефон од гребење, нечистотија, и секој ден се носат и солза.Едноставен и класичната боја го прави вас и вашиот телефон изгледаат модерно и совршен секој ден!Пакетот вклучува : 1 x Phone флип случај.Со Магнетни Адсорпција случајот го затвора безбедно да се заштити екран од гребење или друга штета.Доаѓаат со држачот на слотови и стојат функција.Кожа Folio Случај компатибилен со i Phone 13 Про Max. [Премиум] Користиме високо квалитетни трајни материјал за услугата живот, мека СТП кожа материјал носи многу удобно допир се чувствуваат.Тенок folio тип случај да се минимизира големо и тежина.Потпирачот Функција : кожна корица има корисни гледање стојат функција, Изградена-во количка за потпирачот функција ви обезбеди лесен рака-слободен искуство на видео разговор & гледање на ТВ програма со вашиот телефон.

Основните својства

Додатоци на производот