.

.

YINSY Bluetooth, FM Радио, Bluetooth Адаптер за во Автомобил, FM Предавател за Автомобил со Рацете Слободни Повик, 2 Играње Режими, Помошен Текст

YINSY Bluetooth, FM Радио, Bluetooth Адаптер за во Автомобил, FM Предавател за Автомобил со Рацете Слободни Повик, 2 Играње Режими,

DEN 455.76

Количина на стоки
Това е достапна

Bluetooth 5.0 Технологијата во Вашиот Автомобил : Bluetooth адаптер за во автомобил усвојување на најновите Bluetooth 5.0 врска echnology, сигнал на пренос и FM сигнал е постабилна.Нема да се појави сигнал неуспех, Може да се прилагоди агли, се прилагодат за секаков вид на autos. 2 Музика Режими на репродукција : Bluetooth 5.0 е Радио за Автомобил Адаптер supprot 2 Музика Режими на репродукција : bluetooth или ПОМОШЕН текст.Поддржува MP3/WMA/FLAC формат;.Hands-free Повикувајќи+Разбудам Siri : автомобил Bluetooth адаптер built-in high-definition микрофон поддржува hands-free повици/ буди Siri/Google глас асистент.Одговор/откажам/одбивање на повик.Нека ви ја пропуштајте било важни работи додека возите.Продолжување контролор : Со 25ft продолжување контролер, тоа е погодно да го контролира автомобилот Bluetooth адаптер.,.CUSTOMER SERVICE : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето.Bluetooth, FM Радио, Bluetooth Адаптер за во Автомобил, FM Предавател за Автомобил со Рацете Слободни Повик, 2 Играње Режими, Помошен Input Working Напон : 12 V-24 VBluetooth Верзија : 5.0 +EDRUSB1 излез : 5 V/2.4 ASupport за репродукција формати : MP3 Bluetooth、 ПОМОШЕН input Support музика формат : MP3、WMA、WAV、FLACBluetooth пренос на далечина : 10 M/3.2 ft Car Радио Предавател Поддршка за SIRI/GOOGLE voice асистент; навигација глас го поттикнува;приватен одговор.

Основните својства

Додатоци на производот