.

.

Celestron - NexYZ DX Комплет - 3-Axis во Универзална паметен Телефон Адаптер - Digiscoping паметен Телефон Адаптер - Bluetooth Shutter Ослободување Далечински – Фотографирање на Слики и Вид?

Celestron - NexYZ DX Комплет - 3-Axis во Универзална паметен Телефон Адаптер - Digiscoping паметен Телефон Адаптер - Bluetooth Shutter

DEN 406.80

Количина на стоки
Това е достапна

н " обемот, бинокуларна, monocular, и микроскоп, така што можете да ги фотографирате слики и видео преку окуларот.Дури и поголеми "Про" уреди работат совршено.Издржливи метална рамка и полимер тело застане на ригорозни областа употреба.

Основните својства

Додатоци на производот