.

.

Виножито Во Облик На Перница, Дома Декоративни Креативни Multicolor Перница Во Облик На Лак Полнети Кадифен Троседот Столици Фрли Перници (Виножито)

Виножито Во Облик На Перница, Дома Декоративни Креативни Multicolor Перница Во Облик На Лак Полнети Кадифен Троседот Столици Фрли

DEN 486.96

Количина на стоки
Това е достапна

❤﹣Овие перници се полни со PP влакна, се без мирис и не-clumping, и се многу меки и удобни. ❤﹣Уникатна и прекрасна дизајн, меки и удобни, возрасни и деца, може да ја користите со мир на умот. ❤﹣Лесно за чистење, само стави во машина за перење, машина, поставете нежна циклус со ладна вода, и се вртат сува набрзина кога е потребно. ❤﹣Оваа симпатична мека кадифен перница е најдобар подарок за Божиќ и празници, и исто така, може да се даде на вашата мајка како Мајка Ден подарок!. ❤﹣Тоа може да се користи како перница, на ноќното небо ќе може да се користи за поддршка на било кој дел од телото, троседот/стол/backrest/седиште перница, тоа е исто така добар соба декорација.Посебни Gift It може да се користи како благослов подароци за роденден партии, бебе родените, свадби, и се движат.Многу погодна за Велигден, Божиќ, Денот на Вљубените или партиски собири и повеќе празнична декорација.Убава Scenery You може да ги красат тоа каде сакате да ја видите, промените во расположението ќе биде среќен како гледаат вистински виножито, и тоа ќе ви донесе благослов.Предупредување : Отстраните ознака и сите пластични сврзувачки елементи пред давање на децата.Не се погодни за деца под 12 месец старост.Производ Карактеристики : Материјал : Висок квалитет надолу памук.Алерген-слободни.Мека Кадифен.Големина : околу 30-40cm (Висина).Пакет се Вклучени : 1*Pillow Note : Единица : cm; 1 cm=0.39 инчен Прирачник за мерење : ве Молиме оставете 1-2 cm големина грешка.

Основните својства

Додатоци на производот