.

.

Џеј надворешни работи франко Лав Guard Kion Кадифен Лице Перница, 1 Count (Пакување од 1)

Џеј надворешни работи франко Лав Guard Kion Кадифен Лице Перница, 1 Count (Пакување од 1)

DEN 1137.60

Количина на стоки
Това е достапна

100% Полиестер.Увезени.Вклучува (1) кадифен kion лице перница.Перница мерки 10x 12. Супер кадифен и мека за милување на целиот ден, долго.Совршен подарок за секое дете.Лесно се грижи, место чисти само.Ништо не вели удобен како купишта на перници на вашиот кревет.Совршен за секое дете соба, овие кревет перници транзиција било кревет од обичните да се супер фантастичен.Децата се сигурни да уживаат во овој kion лице перница од нивните омилени ТВ шоу, лав стража, кога тие лазат во кревет во текот на ноќта или додека гледање Филмови дома.Секој кадифен, пријатна кревет перница е целосно ограден.Лесно се грижи, машина перат полиестер школка и да се пополни.Го подобрува секоја спална соба оркестарот.Координирање на постелнина и додатоци се продава одделно.

Основните својства

Додатоци на производот