.

.

ALAZA Внатрешна Декорација, Зима Дрво Снегот Божиќ и Плодови Виси на Вратата Банер Празник Украси за Дома Партија Училиште Канцеларија

ALAZA Внатрешна Декорација, Зима Дрво Снегот Божиќ и Плодови Виси на Вратата Банер Празник Украси за Дома Партија Училиште Канцеларија

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

Димензии : 13 x 17 Инчи.Материјал : Направен од висок квалитет имитација лен,тоа е издржлив и обновливи, едната страна се печати.Пакување вклучува : Дојде со јаже, нокти,кука,телескопски стап,лесно да се инсталира и висат на врата страна, ѕид, windows, камин, тавани, градини и така натаму.Широко се користи : Декорирате вашиот дом, што може да се појави внатре или надвор,го направи вашиот дом или канцеларија изгледа празнично.Совршен декор : вратата банер може да се примени за да се ѕидни декорации, партија приврзоци и виси насекаде сакате да ги красат, одлична за дом,куќа училиште роденден расадник партија.Задоволство Guarantee We обезбедува на клиентите со 60 дена гаранција, во случај да не сте задоволни со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде замена или целосно враќање на средствата.Multifunction Ideal за одмор тема партија прослави.Може да се користи следниот пат.Совршен за embellishing вашиот дом, специјални настани, свадби, булчински тушеви, бебето тушеви роденден.Gift The најдобар подарок за роденден, денот на мајката, денот на Благодарноста Божиќ housewarming или други фестивал одмор.

Основните својства

Додатоци на производот