.

.

Fdit 7.5 m 6 Мали Ѕвезда Гарланд Елка Свадба Партија Декорација Прибор за Облека Погодна за Користење како Гарланд Занаети Декорација(5#)

Fdit 7.5 m 6 Мали Ѕвезда Гарланд Елка Свадба Партија Декорација Прибор за Облека Погодна за Користење како Гарланд Занаети Декорација(5)

DEN 1982.40

Количина на стоки
Това е достапна

【ПОВЕЌЕ БОИ】, Постојат мали ѕвезда гарланд во 6 различни бои за вашиот избор, вклучувајќи злато, sier, зелена, црвена, сина, црвена роза. 【НАПРЕДНИ МАТЕРИЈАЛИ】ѕвезда гарланд е направен од железо жица и огледува ѕвезда, деликатна и лесно да се обликуваат. 【ЛЕСНО ДА се ОБЛИКУВААТ】Овие мали шарени ѕвезди се во прилог на флексибилен жица што го прави оформување лесно. 【DIY】7.5 метри во тек е доволно долго за да DIY облик. 【АПЛИЦИРААТ ЗА】Погоден за користење како гарланд, занаети, украси за пакување, облека и повеќе.Постојат мали ѕвезда гарланд во 6 различни бои за вашиот избор, вклучувајќи злато, sier, зелена, црвена, сина, црвена роза.Ѕвездата гарланд е направен од железо жица и огледува ѕвезда, деликатна и лесно да се обликуваат.Овие мали шарени ѕвезди се во прилог на флексибилен жица што го прави оформување лесно. 7.5 метри во тек е доволно долго за да DIY облик.Погоден за употреба како гарланд, занаети, украси за пакување, облека и повеќе.

Основните својства

Material:
wire pvc
Length:
7.5m
Optional Color:
Gold, Sier, Green, Red, Blue, Rose Red
  :
Package List:
1 x Star Garland :
  :
Note:
 
1. Due to the difference between monitors and light effects, the pictures may not reflect the actual color of the item. :
2. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Додатоци на производот