.

.

РОДЕН е ПРИЛИЧНО Розова Гел лак Голи Гел лак за Полнење Чиста Млечниот Розова Желе Транспарентен Гел лак LED Гел Ноктите Гел лак Лак 6Pcs 7ML

РОДЕН е ПРИЛИЧНО Розова Гел лак Голи Гел лак за Полнење Чиста Млечниот Розова Желе Транспарентен Гел лак LED Гел Ноктите Гел лак

DEN 383.76

Количина на стоки
Това е достапна

ПАКЕТ СОДРЖИНА : 6 Шишиња РОДЕН ПРИЛИЧНО 7ml желе голи розова гел лак во собата.Инспириран од НАЈПОПУЛАРНИТЕ ГЕЛ БОЈА.Ќе биде вртоглавица со задоволство го носи ова желе-candy-розова гел лак.Желе гел лак ќе го направат вашиот ноктите како на цреша желе, тоа е semitransparent помине гел.Еден слој, два слоја и три слоеви се различни ефект.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА И ДОБРА ИСТРАЈНОСТ : серија на голи розова гел лак собата е долготраен за 21+ дена со совршен сјај под соодветна апликација Со база гел горниот слој под целиот процес за апликација.Висока издржливост и интензивна пигментацијата го прави престојот трае подолго и ќе ги носи брилијантен сјај заврши.ЗДРАВА ГЕЛ ПОЛСКИ : Здрава состојка со слаб мирис!Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите.Се користи само за нокти и не-директен контакт со устата,очите.Измијте веднаш ако контактот се јавува.Чувајте ги производите далеку од бремени и деца.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : РОДЕН е ПРИЛИЧНО гел лак за полнење се соодветни за било кој празник или посебен настан,како што се роденден, празник, годишнина, Божиќ, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките подарок.Цврсти, ноктите дизајни може слободно да се заврши со овие класичната гел боја.УСЛУГАТА ГАРАНТИРА : РОДЕН е ПРИЛИЧНО се стреми да им обезбедиме на нашите клиенти со совршен производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со вашата цел и пакет,ве молиме слободно контактирајте со нас.Изразување и убавина од слушање, работа со, и учење од нашата неверојатна клиенти.

Основните својства

Додатоци на производот