.

.

TIMBUK2 Класичен Гласник Торба - Издржливи, водоотпорен, се вклопува 13, 15, 17 Лаптоп

TIMBUK2 Класичен Гласник Торба - Издржливи, водоотпорен, се вклопува 13, 15, 17 Лаптоп

DEN 2136.00

Количина на стоки
Това е достапна

100% Човекот Направени.Увезени.КЛАСИЧЕН ГЛАСНИК : На оригиналниот Timbuk2 гласник подобри од 30 години на експертиза.ЧУВАЈТЕ ГО ОРГАНИЗИРААТ Внатрешни организаторот за лаптоп, пенкала, телефони и други мали нешта; Внатрешни коса црта џеб обезбедува поместена, фирма место за чување на датотеки; Наполеон страна влез џеб за пристап без undoing размавта; Внатрешни шише за вода џеб.УМЕН БЕНЕФИЦИИ : Низок профил врвот земи рачка за лесно издувам-хо; Делумно скриен размавта токи со дното компресија ремени за суптилни и да обезбеди затворање; Smart кука и јамка сместување за брзо, лесно затворање и намалена џемпер-pilling; Vista јамка за прикачување blinky велосипед светла.МАТЕРИЈАЛИ за Координирање на Рака Подлога вклучени; Крст на рака не се компатибилни со XS гласник; Целосно прилагодливи рамо, рака со постојан, супер удобно airmesh рака подлога; Пренослив crossbody рака за крос-тело за стабилизација; Главното тело материјал е солиден 150 D Поли Tweed.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Timbuk2 стои зад легендарниот квалитет и изработка на сите наши производи; Ние исто така се вратиме на диви, twisty начини на живот; Ако има дефект во материјалите или изработката ние ќе го поправи торба по наша проценка за животниот век на производот.

Основните својства

Додатоци на производот