.

.

Crossbody Гласник Торба Мажите Водоотпорен Рамо Бизнис Работа Најлон Кеса

Crossbody Гласник Торба Мажите Водоотпорен Рамо Бизнис Работа Најлон Кеса

DEN 599.76

Количина на стоки
Това е достапна

86 lb, отпорни на абење, лесни и Свитлива најлон материјал, Најлон рамо briefcase чанти одговара 14 инчен лаптоп, меѓувреме ги исполнува Обединетите + Американски најмалите мерења.Crossbody Гласник Кеси Димензија : 12 X10 X4.Crossbody Гласник Торба Водоотпорен : Мултифункционален Џеб торби имаат сите 10 прегради.Монтажни и Прилагодливи рака : Рака на рака и рамо, рака 1. 1 x рамо подлога. 1 главната преграда со zip за падовите и џеб внатрешноста е поместена дебелина пена, кои го штитат вашиот компјутер многу добро; 2 странични џебови за шише, чадор; 2 Големи џеб надвор продавница за книги, i Pad; Други мали џебови може да се одржи пенкала, паричник, мобилен телефон, обични слушалки, таблет, клучеви итн.Торба Предност : просторен доволно за arging мозок, очила за сонце, читање очила, шминка торба сето тоа се вклопува и е организиран, јас може јасно да се знае џебовите на вашиот багаж и тоа е многу лесен за употреба. 1 x Монтажни Рамо, Рака.9" тоа е многу добар дар испраќате за вашиот дечко,брат или син!Пакетот Вклучува : .Повод:способни за работа, патување, образование, бизнис патувања и други прилики.Удобен:Рамо подлога е пренослив, па лесно може да се прилагоди на должината на рамо, рака.100% Најлон.Удобно:Прилагодливи рамо, рака должина, дебели рамо подлога.И остави простор за нозете под седиштето.Материјали : Најлон.По продажба е Загарантирана : Ако постои квалитетот проблем со нашето Crossbody гласник торба добредојдени да ни e-mail за целосна наплата или замена, уживање во вашата шопинг.6 инчен со рамо подлога и рака подлога дизајн, Не само што може да ги направи мажите гласник торба, но исто така преносни briefcase за да се задоволат дневните потреби на работа, студија, живот, патувања, итн.

Основните својства

Додатоци на производот