.

.

Моделирање Глина Комплет - 50 Бои се Исуши Ultra Light Глина, Безбедно и Не-Токсични DIY Магија Глина со Алатки, Проект Книшка, Додатоци, Одличен Подарок за Деца.

Моделирање Глина Комплет - 50 Бои се Исуши Ultra Light Глина, Безбедно и Не-Токсични DIY Магија Глина со Алатки, Проект Книшка, Додатоци,

DEN 1768.80

Количина на стоки
Това е достапна

Интелигенција развој, раката и окото и координација, како и да ги изразат своите мисли. 1 x ролери.Овој полимер глина во собата може да им помогне на вашето дете да научат и да разликуваат бои. 1 x туториал книга.Не е важно колку е зафатен и да сте, да потрае некое време да се направи занает, работат заедно со децата, помагајќи им да развијат логично размислување способност. 50 моделирање глина во 50 бои (0.Миење на вашата страна, да се подготви за изработка на омилени личности ви се допаѓа.Децата може да се создаде голем број на дела создадени од моделирање глина поставени според сопствената имагинација и креативност да имаат тони на забава.и тоа е убаво Велигденски подарок, Роденденски подароци, Божиќ подароци за децата.Не-Печење Глина : Ова се исуши глина не е керамичка глина.Децата може да се создаде голем број на дела создадени од моделирање глина поставени според сопствената имагинација и креативност да имаат тони на забава.Поттикнување Креативност За Деца Со Исуши Глина Сет!.може да се користи со Лигите. 1 x триење автомобил база.Истражуваат своите уметнички таленти, вежба своите раце, да го промовира развојот на мозокот.Играње 36 боја се исуши глина сет со вашите деца, исто така, ќе се скрати на далечина и ги прават да се чувствуваат срдечни.Им даде на децата шарени детството, да се изгради брилијантна иднина.Не-Токсични и ASTM MSDS, SGS заверена полимер калапи глина.Не е важно колку е зафатен и да сте, да потрае некое време да се направи занает, работат заедно со децата, помагајќи им да развијат логично размислување способност.

Основните својства

Додатоци на производот