.

.

Безжичен Глушец за Лаптоп, Батерија 2.4 G USB Безжичен Компјутер Глувчето, Untra-Тенок Молчи Кликнете Глувци за PC Таблет Компјутер, Mac MacBook,Бела

Безжичен Глушец за Лаптоп, Батерија 2.4 G USB Безжичен Компјутер Глувчето, Untra-Тенок Молчи Кликнете Глувци за PC Таблет Компјутер,

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

БАТЕРИЈА ГЛУВЧЕТО И ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА.Тоа може да трае 2 месеци откако ќе бидат целосно наполнета.Поддршка мулти-ниво на енергија во режим на штедење, што значи нашата безжичен глушец автоматски ќе влезат во режим на спиење за да се заштеди енергија по 3 минути на неактивност. 2.4 GHZ БЕЗЖИЧНА ТРАНСМИСИЈА НА ПОДАТОЦИ.Зрели 2.4 G безжична технологија поддржува стабилна врска, и да работи на далечина може да достигне до 10 метри.Plug and play, не треба да инсталирате дополнителен возачи.ТИВКО И ИЗДРЖЛИВИ КЛИКНУВАЊЕ НА ЗВУК.Напредни сензор може да обезбеди noiseless кликнете на звук, кој ќе ви помогне да се фокусира на работа и студирање, која е многу погодна за употреба на јавни места.Noiseless безжичен глушец. (Забелешка : Само лево и десно копчиња за поддршка молчи кликнете.).УЛТРА-ТЕНОК И КОМПАКТЕН ДИЗАЈН.Светлината и тенок дизајн на безжични глувчето овозможува тоа да биде лесно да се чуваат во торба за лаптоп, која е многу погодна за носење околу.Ве молиме забелешка : нано приемникот е зачуван на грбот на глувчето.ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ И ГРИЖЕТЕ СЕ-БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА.Компатибилност со Windows Vista и Mac OS.Речиси сите уреди со USB интерфејс на пазарот се поддржани.Ние обезбедуваме 45 дена безусловна наплата и 12 месеци бесплатна услуга за замена.Ние обезбедуваме 45 дена безусловна наплата и 12 месеци бесплатна услуга за замена.

Основните својства

Додатоци на производот