.

.

Безжичен Глушец, E-YOOSO Компјутерски Глушец 5 Прилагодливи DPI 6 Копчиња Cordless Глувчето Безжичен Оптички Глушец со Нано USB Приемник, 2.4 G Преносни Ергономски Безжичен Глу?

Безжичен Глушец, E-YOOSO Компјутерски Глушец 5 Прилагодливи DPI 6 Копчиња Cordless Глувчето Безжичен Оптички Глушец со Нано USB Приемник,

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

Кој елиминирани одложувања, мешање, прецизна орбита & брз пренос на податоци .Answer : ___________________________ Note : Двострано копчиња не се функционални во IOS систем.Притиснете го десното копче + средината buttom за 3 секунди за да се префрлите (време на префрлување процес, LED ќе флеш 5 пати).Други безжични глувчето прашање : .✅ 【 5-НИВО ПРИЛАГОДЛИВИ DPI 】: 1️⃣ 5-ниво DPI settings (800/1200/1600/2000/2400) за да ги задоволат вашите повеќе потреби, или за секојдневна работа или играње.Апсолутно не-токсични и безбеден и удобен.Следниве се ascendancy меѓу E-YOOSO Глувчето и други Глувчето : .Супер издржлив, ергономски КОМПЈУТЕР глувчето со совршена изведба на притискање на 5,000,000 кликне!.Голема безжичен глушец за дом и канцеларија.4 или понов). ✅【 УЛТРА-ТРАЈНИ ИЗГРАДБА & ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】:E-YOOSO Компјутер Ергономски Безжичен Глушец е направен од кожа-friendly гума нафта и ABS пластика. 2️⃣ 2 вид избирачки го оценувате прилагодување : 125 Hz/250 Hz,фабриката стандардно е 125 Hz.Други безжични глувчето : Неефикасен поради senselessly & unaccurate пренос. ✅ 【УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ & ШИРОКА УПОТРЕБА】: На безжични оптички Mac Book глувчето е компатибилен со Windows XP, Vista, Linux и Mac OS (верзија 10.Визуелните Детали на E-YOOSO Безжичен Глушец.Следниве се ascendancy меѓу E-YOOSO Глувчето и други Глувчето : .Како и компатибилен за КОМПЈУТЕР, лаптоп, Macbook и повеќе.Фабриката стандардно е 1200 DPI, со DPI опрема индикација,која ќе укажува на тековната DPI опрема брзина со LED блиц пати (1/2/3/4/5 пати).На прсти се чувствуваат болно по целата-ден на работа.Покрај тоа, 2. ✅【 РЕЖИМОТ на ШТЕДЕЊЕ на ЕНЕРГИЈА】: безжичен глушец со долго траење на батеријата поради тоа доаѓаат со smart авто режим на спиење, кога пониска потрошувачка на енергија, на глувчето ќе влезе во автоматско спиење државата за да зачувате енергија, ако не го користите за 8 минути,а потоа кликнете на глувчето, работи повторно.

Основните својства

Додатоци на производот