.

.

FootJoy Мажите Fj Flex Голф Чевли

FootJoy Мажите Fj Flex Голф Чевли

DEN 1439.76

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Текстил.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу средината на врвот од лак.Перформанси Мрежа - лесни перформанси мрежа обезбедува неверојатна удобност, breathability и сите-ден удобност.Целосна поддршка - мека ЕВА midsole обезбедува зголемена underfoot тапацир, подобрена удобност и исклучителна стабилност.Разноврсна влечење - На обратно-trax outsole е конструиран со влечење елементи за да се создаде outsole кој е совршен за на предметот перформанси со носат-на-на-се разбира, флексибилност.Секое влечење зона зголемува влечење за време на вашиот замав.Ласерски спорт fit - нуди целосна заоблени пети карактер со стандардна одговара низ forefoot и instep.На пети пролет и малку тесен пета го комплетира спортско профил.Затворање Тип : Чипка.Да се доживее неверојатни влечење и перформанси на разбира со исклучување на предметот флексибилност на патики.

Основните својства

Додатоци на производот