.

.

HUION H610PRO V2 Графички Цртање Таблети 10x6 инчен Дигитални Цртање Подлога за Компјутер/Mac/Chromebook, 8192 Батерија-Бесплатна Пенкало Функцијата за Навалување на столбот, Ракав?

HUION H610PRO V2 Графички Цртање Таблети 10x6 инчен Дигитални Цртање Подлога за Компјутер/Mac/Chromebook, 8192 Батерија-Бесплатна

DEN 1800.00

Количина на стоки
Това е достапна

25 инчен цртање одбор, така можете да добиете повеќе простор да се создаде или да се добие работа со уметност таблета .Ново дизајнирани пен носителот PH03, тоа содржи 8 пенкало nibs и не-отстранлив пенкало extractor внатре.Кликнете "Применуваат".Слика/Скицирање.Huion пишување таблети е идеален избор за игра, цртање, сликање, скицирање, E-потписи итн.Покрај тоа, таа, исто така доаѓа со ново дизајнирани пен носителот кои се вклучени 8 пенкало nibs внатре.Може да имате повеќе да се забавуваат кога цртање со тоа!.Проверете ја ротирате поставки од возачот работа област табот. 1 x Графички таблет. 1 x Мини USB Кабел за Таблет.Изберете "180 степени". ±60° нивоа природни навалите признавање нудат повеќе физички контрола и прецизност .Визуелно да го претстави вашиот ракописниот белешки и потписи прецизно.Флип вашиот таблет на соодветната позиција. 1 x Quick Start Водич.

Основните својства

Додатоци на производот