.

.

Bonwete Ѕид Монтирани Кука Багажник со 5 Куки за Entryway, Кујна, Бања

Bonwete Ѕид Монтирани Кука Багажник со 5 Куки за Entryway, Кујна, Бања

DEN 138.96

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : дрво и ковано железо, Големина : 39*12 CM.На 5-кука ѕид монтирани решетката е здрав и привлечни, секој од куки може да го носи тежина од најмалку 4.4 lb (2kg), може да се користи за да се одржи копчиња, капи, шалови, светлина палта и lanyards.Метална кука дупки на задниот обезбеди невидливи инсталација, лесно да работат и одговараат на секој дом decors.Компактен дизајн е одлична за ограничен простор за складирање како entryway, дневна соба, спална соба, cloakroom, ходникот, бања и продавница.Производ вклучува : 1 X Кука Решетката.Материјал : дрво и ковано железо, Големина : 39*12 CM.На 5-кука ѕид монтирани решетката е здрав и привлечни, секој од куки може да го носи тежина од најмалку 4.4 lb (2kg), може да се користи за да се одржи копчиња, капи, шалови, светлина палта и lanyards.Метална кука дупки на задниот обезбеди невидливи инсталација, лесно да работат и одговараат на секој дом decors.Компактен дизајн е одлична за ограничен простор за складирање како entryway, дневна соба, спална соба, cloakroom, ходникот, бања и продавница.Производ вклучува : 1 X Кука Решетката.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви други прашања,и ние ќе бидеме среќни да ви помогне!.

Основните својства

Додатоци на производот