.

.

Пригушување Тело Влезот Грејач Цевка Цевка 25192905 Одговара 2011-2018 Chevy Cruze Sonic 1.8 1.6 L L

Пригушување Тело Влезот Грејач Цевка Цевка 25192905 Одговара 2011-2018 Chevy Cruze Sonic 1.8 1.6 L L

DEN 383.76

Количина на стоки
Това е достапна

✔Одговара за : план за 2011-2015, CHEVROLET CRUZE, 2016 ГОДИНА, CHEVROLET CRUZE ОГРАНИЧЕН, 2012-2018 CHEVROLET SONIC. ✔Го Замени Дел Број : 25192905, 55354563, 5826487, 5826481, 55569809. ✔Опис : системи за Вбризгување на Гориво Гас Тело Грејач Цевка е замена компонента за една или повеќе од следниве возило системи : палење и/или моторот гориво за управување. ✔Високо-квалитетни : Точно еквивалент дел исполнува првичната производителот спецификации и карактеристики. ✔Една година гаранција : За било која причина не сте целосно задоволни, можете да побарате за замена или целосно враќање на средствата. 2011 2012 2013 2014 2015 ГОДИНА, CHEVROLET CRUZE. 2016 ГОДИНА CHEVROLET CRUZE ОГРАНИЧЕН. 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 CHEVROLET SONIC.Состојба : 100% Нов И Висок Квалитет.Заменете No : 25192905. Референтен Дел Број : 55569809, 55354563, 5826487, 5826481. Не е лесно да се деформира, не е лесно да се оштети, трајни производи, долг живот, добри и квалитетни и добро состави. 1 x Гас Тело Грејач Цевка Цевка.

Основните својства

Condition:
100% New And High Quality

Додатоци на производот