.

.

Органско Црвено Грозје Seedless

Органско Црвено Грозје Seedless

DEN 1807.20

Количина на стоки
Това е достапна

Овие органски зелен seedless грозје одгледувани во Калифорнија се достапни само за неколку месеци од годината, меѓу јули и ноември.Овие грозјето се слатки и сочни со горчлив вкус удар, нашите лозарите имаат поминато време одгледување сорти, кои се испорачуваат на сладост и арома.Фрижидер веднаш за максимален рок на траење и вкус.Се одгледува во Калифорнија.

Основните својства

Додатоци на производот