.

.

Bestop 6103315 Црна Тексас Обичај се Вклопуваат Гуми Покрие - 33 x 13

Bestop 6103315 Црна Тексас Обичај се Вклопуваат Гуми Покрие - 33 x 13

DEN 959.76

Количина на стоки
Това е достапна

Премиум ткаенина е иста како што се користи во Bestop Supertop меки врвови со индустриски конец, УВ и mildew отпорни.Достапни во фабрика-појавување на бои да се координираат со фабриката мека врвот или на други Bestop ткаенина додатоци.Пораби во еластична бенд овозможува сит се вклопуваат.Мерка вкупно дијаметар на гуми за тркала, и упатуваа ширина во најшироката точка, цел најблиску појавување на големина). 33" дијаметар, 13" длабоко.Bestop Обичај се вклопуваат Гуми Покрие користи истиот премиум боја појавување ткаенина како Bestop резерви на многу фабрика меки врвови за траен заштита на скапи резервни гуми.Изградени со индустриска сила нишка со пораби-во, целосна периметар еластична бенд за подобро да одговара.Достапен во големини за да ги собере до 35-инчни гуми/воланот комбинации.Со цел да се вклопи типичен гуми големини на Jeep Wrangler или камион/SUV е. 1-година Ограничена Гаранција.

Основните својства

Додатоци на производот