.

.

TELAOTE Топло Вратот Gaiter, Заштита од Сонце Шамија,Лесни Windproof Дише, Риболов Пешачење, Трчање Велосипедизам-Сина

TELAOTE Топло Вратот Gaiter, Заштита од Сонце Шамија,Лесни Windproof Дише, Риболов Пешачење, Трчање Велосипедизам-Сина

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

【Високо Квалитетен Материјал】100% Полиестер.Издржливи и лесна конструкција го прави овој трае долго преку голем број на активности на отворено. 【Топла Заштита за вратот】 На шамија обезбедува топла заштита за вратот, особено во ладна наутро и навечер, и го штити лицето од прашина, магла и издувен гас. 【Меки и Удобни】Можете да носат оваа облека за активен начин на живот; Сплетам како цевка, па таму не чини да се иритираат вашата кожа. 【Мултифункционален】Носат како лицето маска, шамија, bandana, headband, balaclava, beanie, или худ. 【Лесно се Грижи】Тоа треба да се исчистат пред првата употреба.Машина За Миење, Собори Сува.Ова е мека и удобна шамија, која е погодна за западната хемисфера на autumnal equinox.На шамија обезбедува топла заштита за вратот, особено во ладна наутро и навечер, и го штити лицето од прашина, магла и издувен гас.Носи тоа ќе го направи дишење посмирен и почиста.Оваа bandanna е многу погодна за семејството и пријателите кои работат на отворено.

Основните својства

Додатоци на производот