.

.

Златна Ладење Heatsink Носителот со Планината за 12mm Ласерски Диоди Модул(20mm×27mm×50mm)

Златна Ладење Heatsink Носителот со Планината за 12mm Ласерски Диоди Модул(20mm×27mm×50mm)

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

Дијаметар : 20x27x50mm.Дебелина : 32-милиметри.Погоден за : 12mm Ласерски Модул.Материјал : Алуминиум.ласерски компоненти.Опис : Дијаметар : 20x27x50mm Дебелина : 32-милиметри Погоден за : 12mm Ласерски Модул Материјал : Алуминиум Боја : Златна Карактеристики : Ова е високо квалитетни алуминиумски heatsink/топлина мијалник држачот за 12mm ласерски модули како 12mm црвена, зелена и ИНФРАЦРВЕНИТЕ ласерски модули.На heatsink носителот може да помогне да се излади на ласерски да се продолжи работното време на ласерски mdoules.Тоа е ласерски модул носителот и планината да се поправи модул.Внатрешен дијаметар на оваа е 13mm, тоа е еден гром на врвот за да се поправи на ласер.Пакет : 1 парче Златен Алуминиум Ладење Топлина Мијалник за 12mm Ласерски Диоди Модули 20x27x50mm.

Основните својства

Додатоци на производот