.

.

Owlet Home | Smart WiFi Видео Врата, 1080p, Advanced Motion Detection, Вистинска 2-Начин Аудио, Боја, Ноќ Визија, 180° Широк Агол, Гласовни Пораки, Пре-Инсталиран 32G SD Картичка,Без Месечен Надоме

Owlet Home | Smart WiFi Видео Врата, 1080p, Advanced Motion Detection, Вистинска 2-Начин Аудио, Боја, Ноќ Визија, 180° Широк Агол,

DEN 1919.76

Количина на стоки
Това е достапна

*Бесплатна 6-месец Owlet Домашна претплата вклучени. 1x најнапредните Видео Врата Owlet Дома T31 x Корисникот Guide1 x 32 G SD Картичка (пре-инсталиран).4 G безжична (не 5 GHz) преку вашиот паметен телефон/pad -> Планината/жица тоа за вашата постоечка врата.Брз и Лесен за Употреба Owlet Дом СТАН обезбедува брз пристап до видео врата камера со богата функции кои се достапни за вас. 32 G SD-картичката е претходно инсталиран.Ние го сфаќаме секој чекор да се обезбеди вашите податоци за приватност.Нема повеќе воки токи.Бидете сигурни дека ова видео врата е блиску до вашиот рутер со силна Wi Fi сигналот.Снимањето Распоред обезбедува дополнителна флексибилност и способност за вашиот Owlet Дома T3 видео врата. 1x најнапредните Видео Врата Owlet Дома T3.Обезбедување на бесплатна 6 месеци Owlet Дома Облак/AI претплата и 32 G по-инсталиран SD-Картичката.Нема потреба постојано да се провери сигнали на телефонот за да видите што се случува.Снимањето Распоред обезбедува дополнителна флексибилност и способност за вашиот Owlet Дома T3 видео doorbell Requires 8-24 V AC врата жици без свири (16-24 V со свири).Брз и Лесен за Употреба Owlet Дом СТАН обезбедува брз пристап до видео врата камера со богати карактеристики на располагање за да you T3 е компатибилен со вашиот постоечки затворен свири, без разлика на тоа е дигитален или механички еден.Тоа е 2020 веќе нека ПИ направи тоа за вас.AWS АНГИОЕДЕМ го прави лесно да се безбедно на стримувате видео од поврзани уреди.T3 - Помали, Подобро Со најнапредните ПИ Технологија Еден од Owlet Дома.Owlet Дома ДОО, компанија со седиште во Калифорнија, САД.Без дополнителен работа од вас, едноставно вклучете Свири во прилагодувањето.

Основните својства

Додатоци на производот