.

.

VEVOR 110V Комерцијални Храна Потоплите 4.2 Qt Капацитет, 300W Електрични Супа Потоплите Прилагодливи Темп.86-185℉, од не ' Рѓосувачки Челик Countertop Супа Тенџере со Допрете, Bain М?

VEVOR 110V Комерцијални Храна Потоплите 4.2 Qt Капацитет, 300W Електрични Супа Потоплите Прилагодливи Темп.86-185℉, од не ' Рѓосувачки

DEN 3119.76

Количина на стоки
Това е достапна

5 cm Product Тежина : 13.Тоа е совршен, простор-ефикасна прилог на вашиот бафет, концесија стојат, дома-стил ресторан, кафетерија, или хотел со појадок бар, стои на дневна барања.2 Qt/4 LPower : 300 WMaterial : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Temperature Опсег : 86-185℉/30-85℃Напон : 110 V/60 Hz Pot Димензии (Φ x H) : Φ7.На задебелена ѕид обезбедува набитост и трајност, се исклучи грижите за деформација или нула.Дали сте служи супа, чили грав, Nacho сирење, или овесна каша, ова countertop храна потоплите комерцијални е идеален за вашиот бифе, ресторан, или снек бар.Нашите електрични храна потопол е опремена со систем за дренажа славина за удобен вода ослободување.Исто така, супа ladle и перфорирани ladle се вклучени за scooping топла храна.Производ Димензии (L x W x H) : 9.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Температурата Опсег : 86-185℉/30-85℃.

Основните својства

Додатоци на производот