.

.

Б-1 Милениче Snuffle Мат, Куче Загатка Играчки Интерактивна Игра за Досада ги Поттикнува Природните Хранењето Вештини за Мачки Кучиња Преносни Патување Користат Куче ?

Б-1 Милениче Snuffle Мат, Куче Загатка Играчки Интерактивна Игра за Досада ги Поттикнува Природните Хранењето Вештини за Мачки Кучиња

DEN 1151.76

Количина на стоки
Това е достапна

Анти-пропадна дното за ефикасно спречување на мат од лизгање додека истражување.Поддршка машина за миење и рака мие, многу едноставен за чистење по употребата.БОГАТА ХРАНЕЊЕ МАТ Изглед на Големите Портокал Цвет во средината на snuffle мат.Надворешниот прстен на богатите и неуредна трева погоден за мали димензии на храна.Тие се "види" светот преку своите noses исто како и нашите види светот преку нашите очи.Го стимулира Instinct Good работа!Прекрасен snuffle мат стимулира кучиња' моќно чувство за мирис и изграден за да се стимулира куче е природен хранењето инстинкти од имитирајќи лов за храна во трева и полиња.Здраво, Добредојдовте на Б-1 Explore На World Sniffing е важен начин за кучиња да се запознаат со надворешниот свет.Ве молиме да го користите под возрасни надзор и постепено да ја промени својата лоша џвакање навики.КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ – Големина : 71 x 71cm / 27.Вкупно 4 кори на портокал ливчиња може да се кријат големи парчиња на храна лесно.

Основните својства

Додатоци на производот