.

.

iJDMTOY Сет на Класичен Дизајн 2,5-Инчен Нео Хром Боја Палка Алуминиум Худ Pin Изглед Кит w/Кабел Компатибилен Со Било кој Автомобил, Камион, ЏИП, итн

iJDMTOY Сет на Класичен Дизајн 2,5-Инчен Нео Хром Боја Палка Алуминиум Худ Pin Изглед Кит w/Кабел Компатибилен Со Било кој Автомобил,

DEN 485.52

Количина на стоки
Това е достапна

Пред инсталација, чистење на вашата саканата површина за да го избришете тоа од било прашина или остатоци така што палка алуминиум худ основи соодветно ќе остане на вашиот худ. На neochrome нафта масна худ pin изглед комплет е погодна за многу возила со рамен капи и ќе им даде на вашето Сите Американски возење заврши класичен мускулите автомобил стил!.Видео кредитни оди да Дилан T.5" scuff основи w/ челик заклучување иглички и метални жици кабли.Вашиот комплетен сет ќе вклучуваат (2) 2.5" neochrome палка алуминиум худ pin стил комплет кој е компатибилен со било кој автомобил, камион, или SUV со рамен капи.

Основните својства

Додатоци на производот