.

.

kipa Нерѓосувачки Худ Pin Поставите Хром Хардвер за Chevy Ford Mopar Повлечете Трки Трка Трајни # 4056

kipa Нерѓосувачки Худ Pin Поставите Хром Хардвер за Chevy Ford Mopar Повлечете Трки Трка Трајни 4056

DEN 330.00

Количина на стоки
Това е достапна

Кука заклучување со pin со комплетен прибор, се зацврсти на возило худ и го чува од вибрации додека возите или кривина, Анти-оксидација и отпорен на корозија, многу издржливи во употреба.Хром површина, подобрување на стилски и класичен изглед за вашиот автомобил.Инсталацијата не бара удирање да го поправи вашиот худ.Врвен Квалитет : Добро Изработени, лесно да се инсталира.Направени од здрав, тешки премиер материјали што Возила поголема трајност и супериорен во однос на сигурноста.Fitment : Овие колекции се универзални одговара за chevy GMC ГМ Години кадилак Pontiac Buick ford Mopar Dodge Плимут автомобили & камиони.MPN : Замени за OE Дел Број 4056. Нерѓосувачки Хром Худ Pin сет, Сосема нов вклучувајќи ги сите хардвер како на сликата.Вклучува : (2) 1/2" X 4" Хром Игли, (2) 2 1/4" Полиран scuff плочи со завртки, (2) 2 1/8" Флип преку прстен игли, (4) 1/2" Џем Ореви.Кука заклучување со pin со комплетен прибор, се зацврсти на возило худ и го чува од вибрации додека возите или кривина, Анти-оксидација и отпорен на корозија, многу издржливи во употреба.Нерѓосувачки површина, Подобрување на стилски и класичен изглед за вашиот автомобил.Инсталацијата не бара удирање да го поправи вашиот худ.Нерѓосувачки Хром Худ Pin сет, Сосема нов вклучувајќи ги сите хардвер како на сликата.Вклучува : .

Основните својства

Додатоци на производот