.

.

Римската Традиционалната Слика Текстура Дрво Изгледа 4.25 x 8 Смола Камен Ѕид Крсте

Римската Традиционалната Слика Текстура Дрво Изгледа 4.25 x 8 Смола Камен Ѕид Крсте

DEN 491.76

Количина на стоки
Това е достапна

Направени на квалитет смола полимер камен материјал.Крстот мерки околу 4.25 x 8 инчи.Карактеристики крсте дизајн со традиционалната слика корпус и текстура дрво изгледа крст.Пристигнува подготвени да висат на ѕидот, или над mantel.Заградени во заштитна амбалажа.Ѕидот Крсте.Направени од камен смола.Околу 8.1 инчи висок (21cm).Вклучува оригиналните производители кутија и пакување.Направено од страна на Јосиф Студио.

Основните својства

Додатоци на производот