.

.

2 Парчиња Ова е Ни Селски Печати Дрво Знак Селски Семејство Дрвени Ѕидни Украси Farmhouse Бивол Plaid Ѕид Знак за Спалната соба Дневна Соба Office Home Ѕидот Надворешен Декор

2 Парчиња Ова е Ни Селски Печати Дрво Знак Селски Семејство Дрвени Ѕидни Украси Farmhouse Бивол Plaid Ѕид Знак за Спалната соба Дневна

DEN 431.76

Количина на стоки
Това е достапна

Пакет содржина : ќе добиете 2 парчиња на селски печати дрво знаци, кои се печатени со [нашиот живот.6 инчи, и дебелината е прибл.нашиот дом] и [каде што животот почнува и љубовта никогаш не завршува], и тие имаат шик спојување дизајни, на левата страна е се црно и бело бивол plaid, и на десната страна е темно дрво жито боја со земјата стил јаже, тие ќе го донесат шик и топло чувство во вашиот дом.Достапни прилики : Овие декоративни ѕид знаци се широко се применуваат во секојдневниот живот, погодна за внатрешна или надворешна употреба, како дневна соба, спална соба, ходникот, кујна, farmhouse, entryway, ѕид, стан, канцеларија, училница, градинка и повеќе места, на топло изреки ќе се создаде добра атмосфера на вашиот животната средина.Широк апликации : овие декоративни ѕид знаци се широко се применуваат во секојдневниот живот, погодна за внатрешна или надворешна употреба, како дневна соба, спална соба, ходникот, кујна, farmhouse, entryway, ѕид, стан, канцеларија, училница, градинка и повеќе места, на топло изреки ќе се создаде добра атмосфера на вашиот животната средина.Подготвени за подарок избори : Ова е ни селски печати дрво знаци се убави подароци кои можете да им даде на вашите пријатели, соученици, семејството, колегите и повеќе, и тие, исто така, може да биде убаво подароци за годишнини, свадби, Нова Година партија и новото семејство housewarming, покажуваат селски шарм на другите.Соодветна големина : секој од селски семејство дрвени ѕидни украси мерки за прибл.

Основните својства

Додатоци на производот