.

.

Бидете Промената Што Сакате да ја Видите во Светот Дабово Дрво Плакета Дрвени Резбани Име Плакети Празна Палета Знаци Виси на Дрво Знак со Јаже Не Исчезнува Убава Х

Бидете Промената Што Сакате да ја Видите во Светот Дабово Дрво Плакета Дрвени Резбани Име Плакети Празна Палета Знаци Виси на Дрво

DEN 1701.60

Количина на стоки
Това е достапна

⭐1.[Висок Квалитет]⭐Овие ѕидни украси се направени од високо-квалитет дрво со повеќе големини да се избере, лесни и издржливи.Шарени слики се печатени и може да се користи за долго време. ⭐2.[Широк Апликации]⭐Нашите виси знак е направен да се користи на многу наврати.Погоден за кујна, врати, porchs, entryway, градина, бањи, ресторани, гаражи или на други места. ⭐3.[Внимателен Подароци]⭐Виси оваа рустикални пријавете се на вашата домашна или испраќање како подарок за пријатели, соседи, учители, младенците цел или некој ќе сакана. ⭐4.[Поддршка Прилагодување]⭐Нашите знаци се индивидуализира.Ве молиме испратете порака до нас по ставање на ред ако треба да изберете производ, кој е бесплатно. ⭐5.[Нашата Услуга]⭐Секој знак доаѓа со пред-drilled дупки за лесно да виси и полетување.Контактирајте со нас во секое време ако имате било какви прашања во врска со производот, и ние ќе ви одговори прв пат!. ⭐Карактеристики⭐ Материјали : дрво Бои : како фотографии е прикажано Големина : 9.8" X 9.8" 11.8" X 11,8" 13.8" x 13.8" 15.8"X15.8" 17.8" x 17.8" ⭐Широк Апликации⭐ Погоден за кујна, врати, porchs, entryway, градина, бањи, ресторани, гаражи или на други места. ⭐Топло Совети⭐ Поради светлина, боја може да се покаже малку различни која е нормална ситуација.

Основните својства

Додатоци на производот