.

.

Пред да Зборувам Мислам дека Тоа е Вистинската Врата Знак Дрво Обичај Дрво Изгорени Плакети Лонгитуда Латитуда Персоналните Дрво Знак Не Исчезнува Убава Спортови

Пред да Зборувам Мислам дека Тоа е Вистинската Врата Знак Дрво Обичај Дрво Изгорени Плакети Лонгитуда Латитуда Персоналните Дрво

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење дизајн.Повеќе големини да се избере и доаѓа со пред-drilled дупки за удобно да виси. [Home Украси] : Уште се во потрага за една прекрасна знак за декорација на вашиот дом?Нашите haging знаци може да бидат обесени на дневна соба, спална соба, бања, кујна и насекаде каде што сакате директно. [Поддршка Прилагодување] : Нашата знаци се индивидуализира.Ако треба да се промени, ве молиме испратете го вашиот кориснички информации да ни во рок од 24 часа по поставување на цел.Инаку, ние ќе се прилагодите според стандардната главната слика. [Совршен Подарок] : го Добие за себе или како подарок за вашите најблиски, семејства, најдобри пријатели, соседи, брачните партнери, соработници, колеги, па дури и убави домашни миленици.Овој знак ќе биде многу незаборавни подарок. [Гаранција за квалитет] : Нашата знаци се многу око-фаќање на украси и ние сме убедени дека ќе имаат големо искуство со нашиот производ.Ако нашите знаци не ги исполни вашите очекувања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Карактеристики : Материјал : дрво Бои : како фотографии е прикажано Големина : 9.8" X 9.8" 11.8" X 11,8" 13.8" x 13.8" 15.8"X15.8" 17.8" x 17.8" Пакетот Вклучува : 1 парче дрво знак Забелешка : 1.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината. 2.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Основните својства

Додатоци на производот