.

.

USB В Ѕид Полнач, 20W PD & КК Брз Полнач Кутија, 2Pack Двојна Порта Брза Полни Тули за iPhone SE XR XS X iPad Воздухот,USB-В Ѕид Адаптер Приклучок Блок за Samsung Галакси S21 S20 S10 S9,LG,Мото,Oneplus

USB В Ѕид Полнач, 20W PD & КК Брз Полнач Кутија, 2Pack Двојна Порта Брза Полни Тули за iPhone SE XR XS X iPad Воздухот,USB-В Ѕид

DEN 1548.00

Количина на стоки
Това е достапна

Ако имате било какви прашања во врска со нашата USB C до В PD Ѕид Полнач, вие сте добредојдени да не контактирате и ние и ветуваме ние ќе ви помогнеме ефикасно.USB полнач кутија, исто така, може да ви наплати за i Phone, i Pad во обичните брзина.PD 20 Watt Брз полнач коцка може да се обезбеди 4 пати побрзо полнење брзина од конвенционалните 5 W мобилен телефон полнење блок. 【Тип C Адаптер Приклучок Коцка Моќ Испорака】најновата генерација на паметни PD 3.Супериорен Заштита и Ултра-мини Дизајн Заверена со CE / FCC / PSE / ROHS, со Напредни circuitry и вградени заштитни мерки за да ги заштити вашите уреди. 20 W PD USB В Ѕид Брз Полнач, Uor Me Конектор Адаптер за Полнење со USB Порт Брзо Полнење, USB Блок Ѕид Plug Cargador за iphone 12 /11 про max Сите во Еден PD Ѕид Полначот 20 W Двојна Порта Брзо Полнење USB-а и USB-C Пристаништа да ја полните два уреди во исто време,Универзална Компатибилен за phone, i Pad, i Pod, телефон, MP3 / MP4 плеери, GPS уреди, PC таблет Брз Полнач PD полначот Опремен со брзо полнење технологија, usb полнач за блок им даде на вашите телефони на можно побрзо полнење брзина, да се зголеми од 75% ефикасноста на полнење.( Брзо полнење Листата : i Phone 13/ i Phone 13 Pro/ i Phone 13 Макс/i Phone 13 Mini,i Phone 12/ i Phone 12 Pro/ i Phone 12 Max/i Phone 12 Mini, i Phone 11/ i Phone 11 Pro/ i Phone 11 Max , i Phone XS/ X/ XR/ 8/ 8 Плус ). 【Она што Ќе Добиете за】2-Pack 20 W USB C Брзо Ѕид Полнач.Вграден-во Smart ИК технологија може да се зголеми ефикасноста на полнење.4 LG LG W41 Pro/W41+/W41/W31+/W31/K62/K52/Q52/K42/K71/Q61/Q51/K61/K51 S/K41 S Xperia 5 II/1 II/10 II/XZ2/XZ1/XZ Премија/L4/L3 Motorola Razr/Една Визија Плус/Еден UW/Еден кец на Десетка/Еден/Edge+/Работ S/Edge Мото G9 Моќ/G9 Плус/G9 Игра/G8 Моќ/G8/G60/G50/G40 Фузија/G30/G20/G100/G10 Моќ/G10/G Перо/G Pro/G Моќ/G Брзо/G Плус/G Пакет се Вклучени : 2 Пакет i Phone коцка Кутија Брзо Полнење.

Основните својства

Додатоци на производот