.

.

USB C Кутија, Тип C Држачи за Брзо Полнење, 2Pack 20W Двојна Порта PD+КК USB-В Блок Компатибилен iPhone 13 Про Max, iPhone 13 Мини/12/SE/11 Про Max/XS/XR/X/8, iPad/AirPods Про, Samsung Галакси S21 Белешка 20, LG

USB C Кутија, Тип C Држачи за Брзо Полнење, 2Pack 20W Двојна Порта PD+КК USB-В Блок Компатибилен iPhone 13 Про Max, iPhone 13 Мини/12/SE/11

DEN 358.08

Количина на стоки
Това е достапна

0 Полначот Блок】 Тип C Држачи за Брзо Полнење Обезбеди брзо полнење брзина на КК 3.Целосно полнење на i Phone XS во само 1,5 h, освен една часа.4 /Табот НА 8.0 брзо полнење технологија, USB C Адаптер за БРЗА полните вашиот i Phone 12/11 Про до 50% за само 30 минути, до 4× побрзо од оригиналниот 5 W Полнач.Вграден-во Smart ИК технологија може да се зголеми ефикасноста на полнење. 【Тип-C PD Моќ Испорака Ѕид Полначот】најновата генерација на паметни PD 3.Широк спектар на 100 - 240 V текст и компактен дизајн,USB C кутија е идеална за дома,бизнис,користење и во светот патување.PD 20 W Брз Ѕид на Полначот може да обезбеди 4 пати побрзо полнење брзина од конвенционалните 5 W мобилен телефон ѕид Полнач. 【Безбедно и Компактен】Супериорен Smart Заштити Системот обезбедува најбезбедно и најсеопфатна полнење guard за да го вас и вашиот уред, избегнување од текот-напон, над-бесплатно, во текот-топлина, итн. 20w USB-C адаптер, Uor Me Ѕид Полначот со USB Порти Брзо Полнење, USB Блок Ѕид Приклучок за iphone 13/12 /11 про max Сите во Еден USB В Ѕид Полначот Двојна Порта Брзо Полнење USB-а и USB-C Пристаништа да ја полните два уреди во исто време,Универзална Компатибилен за phone, i Pad, паметен телефон, MP3 / MP4 плеери, GPS уреди, PC таблет Брзо Адаптер за полнење Опремен со брзо полнење технологија, iphone Полнач кутија им даде на вашите телефони на можно побрзо полнење брзина, се зголеми за 75% ефикасноста на полнење.Супериорен Заштита и Ултра-мини Дизајн Заверена со CE / FCC / PSE / ROHS, со Напредни circuitry и вградени заштитни мерки за да ги заштити вашите уреди.0 поддршката уреди, Вклучително и за Samsung Галакси Самсунг Галакси SS21+/S21 Ултра/S21/S20+/S20 Ултра/S20 FE/S20 UW/S20,Note20 Ултра/Note20/Note10 Лајт; LG Крило/Сомот UW/Сомот/V60 Thin Q UW/V60 Thin Q/Q92/K92;One Plus Nord N100/Nord N10/Nord/8 T+/8 T/8 Pro/8, Повеќе Android Телефони.

Основните својства

Додатоци на производот