.

.

iPhone 12 Брз Полнач, 20W USB В Ѕид Полнач, Двојна Порта PD Моќ Испорака Брзо Полнење Блок Приклучок со 3 Pack 6 Стапки Брзо Полнење Кабли Компатибилен iPhone 13/12/11 /Pro Max, XS/XR/X и Повеќ

iPhone 12 Брз Полнач, 20W USB В Ѕид Полнач, Двојна Порта PD Моќ Испорака Брзо Полнење Блок Приклучок со 3 Pack 6 Стапки Брзо Полнење

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

Компатибилен за i Phone XS Max, XS, XR, X, 8 Плус 8.0 ѕид полначот блок, го полните вашиот i Phone 12 до 50% за само 30 минути, 3 X побрзо отколку 5 W полнач.Компатибилен за i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 12 мини.9" / i Pad Воздух (3-та Генерација); i Pad mini (5 Генерација).Компатибилен за i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 13 мини.Компатибилен за i Phone SE 2020, i Phone 11, 11 Про, Про 11 Max.Вграден-во Смарт Чип обезбеди overvoltage заштита, батерија заштитник и автоматско чип за препознавање на функции заштита на вашиот i Phone/Pad/Ер Парчиња Про батеријата и од штети.0 USB-Полнач】 Изграден со PD 3.Компатибилен за i Pad Про 10. 1 x 6 Ft USB за да го Молња Кабел. 1 Pack Tpye C кабел можете да го поврзете вашиот Книга/Pro со видиме директно и уживајте во 480 Mbps sync брзината на трансфер на податоци и полнење до 9 V/2.USB адаптер за полнење е компатибилен со i Phone, јас Подлога, јас Pod, паметен телефон, MP3 / MP4 плеери, играат опрема, ГПС уреди, PC таблет, Google Nexus Таблет, Samsung Galaxy Tab и други дигитални уреди.

Основните својства

Додатоци на производот