.

.

Canon Безжична Компактен Фото Печатач со AirPrint и Mopria Уред за Печатење, Црна + Боја на Мастило и 108 Лист 4 x 6 Хартија Сет

Canon Безжична Компактен Фото Печатач со AirPrint и Mopria Уред за Печатење, Црна + Боја на Мастило и 108 Лист 4 x 6 Хартија Сет

DEN 1658.40

Количина на стоки
Това е достапна

Не само што ќе вашите фотографии да бидат веднаш се исуши, но тие исто така ќе изгледаат одлично за до 100 years4 и се дури и отпорен на вода!.Уживајте во едноставноста на поврзување на вашиот паметен телефон и таблет со леснотија, преку Canon ПЕЧАТИ app3. Можете дури и може да печатите директно од USB, или вашата камера е мемориска card2. На отпечатоци се разгледница големина и има Канон жиг во обратна страна.Мастило и хартија се компатибилни со претходните модели (Selphy КП серија само).

Основните својства

Додатоци на производот