.

.

Zyyini Печатач Главата, Боја глава за печатење Замена Додаток инк-џет Печатач Замена Дел, за WF7610/WF7620/7621/3620/3640/7111

Zyyini Печатач Главата, Боја глава за печатење Замена Додаток инк-џет Печатач Замена Дел, за WF7610/WF7620/7621/3620/3640/7111

DEN 655.20

Количина на стоки
Това е достапна

【Преносни и Лесен за употреба】печати Ја главата е лесна и компактна структура, лесен во тежина, и може да се инсталира и да се расклопуваат без други алатки. 【Трајни】школка е направен од високо‑квалитетна ABS материјал, кој е отпорен на триење и истиснување, и е лесно да се чисти. 【Печатач Замена Дел】Тестирани под добри услови за работа, лесно да се замени, што може да се обезбеди добро работење на вашиот печатач. 【Боја Печатач】Инсталиран во излезниот дел на печатачот, може да се обезбеди живописни бои за печатење и јасно печатење квалитет. 【Широк Compatiblity】Погоден за принтери WF7610/WF7620/7621/3620/3640/7111, со силна practicability.Како да го Користите : Инсталирани и подготвени за употреба.Спецификација : Предмет Тип : Глава за Печатење Материјал : АБС Боја : Црна Применливи Модели : Погоден за WF7610/WF7620/7621/3620/3640/7111 печати ја главата Пакет Листа : 1 x Печати ја Главата.

Основните својства

Item Type:
Print Head
Material:
ABS
Colour:
Black
Applicable Models:
Suitable for WF7610/WF7620/7621/3620/3640/7111 print head
Package List:
1 x Print Head :

Додатоци на производот