.

.

CYHO Носат-Отпорни, Итен Ќебе, Додаток за Полнење во Mountaineering;Спорт;Кампување;Отворен Земјиште, 2100x1600x1(MM), Црвена,Сребрена, 1 Парче Спортови на Отворено Кампување Пешаче

CYHO Носат-Отпорни, Итен Ќебе, Додаток за Полнење во Mountaineering;Спорт;Кампување;Отворен Земјиште, 2100x1600x1(MM), Црвена,Сребрена,

DEN 115.20

Количина на стоки
Това е достапна

Овој производ е лесно да се носат поради своите мали димензии.Импровизиран шатор за засолниште од дождот и ветрот.Тоа карактеристики топлина за зачувување и заштита од сонце за висок квалитет на материјалите.Таа има добра термо-изолација на перформансите на ниска температура на животната средина.Овој производ е лесно да се работи, кои ви даваат итен третман.Применливи Прилики : Mountaineering;Спорт;Кампување;Отворен Земјиште;Отворено;Долго Возење;Супермаркет;Бизнис Патување;Дневни Во Употреба;Фабрика Боја : Црвена,Сребрена Материјали : Полиетилен Терефталат Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 51(G) Должина : 2100(MM) Ширина : 1600(MM) Висина/Дебелина : 1(MM) Должина по виткање : 80 Ширина по виткање : 100(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Спортови на Отворено Кампување Пешачење Итни Ќебе Карактеристики : Овој производ е лесно да се носат поради своите мали димензии.Импровизиран шатор за засолниште од дождот и ветрот.Тоа карактеристики топлина за зачувување и заштита од сонце за висок квалитет на материјалите.Таа има добра термо-изолација на перформансите на ниска температура на животната средина.Овој производ е лесно да се работи, кои ви даваат итен третман.Силен одраз го прави полесно за спасување на работниците да се откријат.Тоа има широка употреба на користи за неговата силна practicability.Овој производ е едноставна и великодушни во изгледот со чисти и уредни форма.Производот е лесно да се чистат поради својата нечистотија отпор.Тоа може да се користи подводни за водоотпорен материјал.

Основните својства

Додатоци на производот