.

.

iFloor 3 Комплетна Cordless Влажни Сува Правосмукалка, Кат Миење, Еден-Чекор Чистење на Хард Подови, со Екстра Додаток Пакет

iFloor 3 Комплетна Cordless Влажни Сува Правосмукалка, Кат Миење, Еден-Чекор Чистење на Хард Подови, со Екстра Додаток Пакет

DEN 6479.76

Количина на стоки
Това е достапна

(2) Четка Ролки.Неговата двојна резервоарот технологија гарантира дека ти си секогаш чистење со свежа вода, не само што наполни околу валкана вода како традиционалните четка.Оваа специјална ЗАВРШИ издание на i FLOOR 3 вклучува подобрена додаток пакет со (2) ролери четки, (2) HEPA филтри и (2) шишиња на Tineco Deodorizing и Чистење Решение, па ти си секогаш подготвена да се справи со следната леплива хаос.Употребата на не-Tineco решение може да предизвика корозија и оштетување на машината. (2) HEPA Филтри.Таа работи само-чистење циклус за чистење на ролери четка и внатрешни цевки без допирање на валкани ролери четка.Ве молиме имајте во предвид дека на машина да го користите Tineco решение за да се обезбеди долгорочна употреба.Cordless и лесни, i Floor 3 тивко чисти до 25 минути на континуирано чистење моќ. (2) Шишиња на Tineco Тешко Кат Чистење Решение.Ги собереш неуредна, леплива spills и домашно милениче коса на сите запечатен хард подови како тврдо дрво, плочка, ламинатни, винил, мермер, линолеум и.Полнење На Базата.Откако ќе завршиш чистење, место i Floor 3 во полнење на база и притиснете на авто-чистење на копчето.

Основните својства

Додатоци на производот