.

.

Резби во дрво Алатки во Собата, Кука Резба Нож, Детали Дрво Нож, Whittling Нож, Вертикален Нож, Средување на Нож за Лажица Сад Првенство Тиква Дограма, Чип Резба Нож Компл?

Резби во дрво Алатки во Собата, Кука Резба Нож, Детали Дрво Нож, Whittling Нож, Вертикален Нож, Средување на Нож за Лажица Сад Првенство

DEN 321.60

Количина на стоки
Това е достапна

На ергономски рачка на резба ножеви ви овозможува да работат повеќе часови, без чувство на замор во рацете, тоа е специјално дизајниран за оние кои ја ценат удобноста за време на работа со дрво.Средување на нож.На патент торба има вграден-во еластична бенд, кои можат подобро да се одржи на ножеви и да се спречи ножеви од судир и да се носат во торба.Совршен подарок за Роденден, Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените.Вертикален Нож. ✅ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА - Дрво whittling ножеви добри во roughing острат, кука нож се користи за да се направи конкавна форма или заоблени рабови, детали дрво нож се користи за да се заврши запре парчиња и додадете прилично модел, вертикален нож и средување на нож се користи за да се направи голем претстави моделот. ✅НАДГРАДИ ПАТЕНТ ТОРБА & ПЛАТНО ОБВИВКА - Ние надградена на патент торба и платно обвивка преку собираат повратни информации од корисниците.✅ЗАВРШИ во СОБАТА ЗА ЧИП РЕЗБА - Различни од традиционалната сет на три ножеви, ние додадете две ножеви за резба на големи контура шема, која е погодно за вас да се направи други уметности и занаети покрај дрвена лажица!Snewvie резби во дрво комплет вклучува : Sloyd Нож, Чип Резба нож, Кука Нож, Вертикален Нож, Средување на нож, 5 Платно Обвивка, се Сече Отпорни Ракавици, резби во Дрво Лажица Празно, Вистинска Кожа Strop, Полирање Соединение, Нож Камен, Настава и Патент Торба за Чување.кои имаат доволно цврстина за да се задржи ножеви работ razor-остри и не виткање по неколку дрвена резба.Чип Резба нож.Се справи со должина од 18-23in, без разлика на возрасните и постарите деца се во можност да се одржи резба на дрво нож цврсто.

Основните својства

Додатоци на производот