.

.

Полињата за PPR300 3-Инчен Пластични Цевки Вклучите Reamer

Полињата за PPR300 3-Инчен Пластични Цевки Вклучите Reamer

DEN 1942.56

Количина на стоки
Това е достапна

Reams 3-Инчен Sch. 40 ПВЦ, CPVC и ABS Фитинзи.Може да се користи со стандардни вежби, cordless вежби, или влијание вежби.Работи одлично за пропустливи линии, потрошувачка линии, вода линии.Карактеристика 4-двострано карбид вметнете кој обезбедува дополнителна сечење на работ по 180 Степени сечење вметнете ротација.PPR Фитинг Reamers НЕ се препорачува за употреба во системи под притисок.Големина : 3 Инчи.

Основните својства

Додатоци на производот