.

.

Cardone 66-1273 Нови CV Оска

Cardone 66-1273 Нови CV Оска

DEN 1419.12

Количина на стоки
Това е достапна

Neoprene чизми дизајниран со дополнителни дното каде што е потребно да се намали стресот и озонската пукаат.Теми и splines се прецизност валани за кавга-бесплатно замена. 3 проценти moly маснотии обезбедува одлични висока температура карактеристики за подолг живот и подобро да се носат.Пренос печат дијаметар е прецизно изработени по термички третман за да се обезбеди правилна површина, промовирање долго печат живот.Одговара тип : Возило се Специфични.Neoprene чизми дизајниран со дополнителни дното каде што е потребно, да се намали стресот и озонската пукаат.Теми и splines се прецизност валани за кавга-бесплатно замена. 3 проценти moly маснотии обезбедува одлични висока температура карактеристики за подолг живот и подобро да се носат.Пренос печат дијаметар е прецизно изработени по термички третман за да се обезбеди правилна површина, промовирање долго печат живот.Комерцијален инженерство процеси се осигура дека сите CV Вози Оски се исполнат E. O. форма, одговара и функција.Секој CARDONE CV Вози Оска е индивидуално потврден за правост, што резултира со вибрации-слободен перформанси при сите брзини.

Основните својства

Додатоци на производот